Rychlé info

Rychlé info 85

19. listopadu 2011 v 13:31 | Markét
Hezké odpoledne. Něco bych včera přidala, ale nejdřív mi noťas obsadila ségra, protože svůj si nechala na intru a potom mě zradila wifi od T-mobilu. Nechtělo mě to pustit na internet a nakonec to napsalo, že mi to snižuje (i když si přesně nepamatuji číslo, bylo to pěkně dost!) rychlost. Takže se jaksi nemůžu domluvit s nahráváním grafiky do galerie, což je docela problém. Zkusím to sem nějak dostat, ale nic neslibuji. V pondělí se na to půjdu zeptat, tak držte palce, ať je ten net jako dřív. ;) Můžete se mě ale na cokoli ptát na Formspringu, ten mi naštěstí jede, i když šíleně pomalu.

Rychlé info 84

17. listopadu 2011 v 11:31 | Markét
Hezké čtvrteční dopoledne. Je to opravdu nezvyk být v tento den doma, proto mám dnes sobotu. ˇ-ˇ Po nějaké době bych se zase chtěla pustit do grafiky a do psaní, no, nechte se překvapit, co tu nakonec bude. Právě se dívám na seriál a jím dušenou mrkev, mňám. Teď se loučím, dojím ten oběd a půjdu něco vytvořit. Celou dobu budu na Formspringu, tak mě tam můžete zastihnout a třeba se na něco zeptat.

Rychlé info 83

13. listopadu 2011 v 20:11 | Markét
Dobrý večer. Dávám jen vážně rychlou zprávu, že pro dnešek s blogem končím a jdu do postele s knížkou. Jsem jaksi unavená, takže uvidíme, jak daleko se se čtením vůbec dostanu. Zítra tady pravděpodobně vůbec nebudu, protože mám hromadu učení, takže máte dva přednastavené články. Budu se tedy snažit aspoň večer napsat, ale nic nemůžu slíbit. Brou noc.

Rychlé info 82

13. listopadu 2011 v 15:38 | Markét
Přeji hezké odpoledne. Tak jsem tu a začnu přidávat nějaké články. Zase asi bude něco z grafické tvorby, ale ráda bych se vrhla na jednorázovku, tedy nějakou povídku. Přemýšlím, že založím rubriku i na básničky, protože pár mi jich v šuplíku i leží, ale nic neslibuji. Ale chtěla bych se zeptat i vás; Chcete tu rubriku s básněmi? Pište do komentářů, já teď půjdu něco tvořit, jsem ale tu a čekuji komentáře, taky se mě na cokoli můžete zeptat na Formspringu.

Rychlé info 81

12. listopadu 2011 v 15:26 | Markét
Hezké odpoledne. Teď dávám blogu off a jdu si dopsat do sešitu látky, které mi chybí, to může být tak půl hodinky, hoďka. Potom vám sem možná něco přidám, uvidím, co stihnu. Držte palečky, ať to rychle uteče. ;) Fakt mě potěšily dnešní komentáře, možná o tom něco napíšu večer. Zatím se mějte, jsem ale k dispozici na Formspringu.

Rychlé info 80

12. listopadu 2011 v 9:10 | Markét
Hezké ránko. Tak jak si užíváte víkend? Včerejší večer pro mě nebyl moc dobrý, ale dneska je to lepší. Nevím, jak tu budu, protože budu mít hromadu práce s opisováním sešitů, ale něco bych chtěla přidat. Nejspíš bude něco ke stažení, grafika... Nechci nic slibovat, protože fakt nevím, co stihnu, tak uvidíme. Užívejte sobotu. ;)

Rychlé info 79

11. listopadu 2011 v 14:53 | Markét
Hezké odpoledne. Po nějaké době vám sem dávám rychlé info, ať víte, co je nového. Ve škole jsem včera ani dnes nebyla, protože si břicho zase postěžovalo. Teď si trochu uklidím v pokoji a zkusím udělat nějakou grafiku, potom bude asi recenze knížky. Jen tak - až dočtu zajímavou knihu Jurský park, taky ji zhodnotím, těším se na to. :) No teď už letím uklízet, ať ségra nedostane šok hned jak přijede z intru. :D Zatím se mějte fajn, později budou články.

Rychlé info 78

8. listopadu 2011 v 10:48 | Markét
Hezké dopoledne. Hádáte správně, zase tvrdnu doma. Děsně mě bolí břicho, takže jsem s mamčou shodla, že radši zůstanu jeden den doma, tak jen aby ty křeče odešly. Budete tu mít pár přednastavených článků, odpoledne si lehnu, abych mohla jít zítra do školy. Mějte se, čekujte články a snad se tu uvidíme večer.

Rychlé info 77

7. listopadu 2011 v 18:05 | Markét
Hezký podvečer všem návštěvníkům. Dostala jsem se k noťasu teprve teď, přišla jsem o půl čtvrté a měla spoustu práce. Navíc mi není nijak skvěle, bolí mě břicho a mám oteklou ruku z očkování. Chtěla bych napsat Téma týdne, protože je dost zajímavé téma a to "Nemožné". Já celkově na témata píšu moc ráda, pokud to není něco opravdu nevhodného nebo něco, na co se nic napsat nedá, proto zbožňuji slohy. Ale to už jsem odbočila. :) Asi se půjdu naložit do vany, pak se vrátím a něco pro vás tedy napíšu. Zatím se mějte.

Rychlé info 76

6. listopadu 2011 v 13:40 | Markét
Hezké odpoledne. Doufám, že si nedělní den užíváte i venku, aspoň u nás je jako v létě. Já budu ale muset být doma, protože si musím dopsat sešity, ve čtvrtek a v pátek jsem nebyla ve škole. Možná stihnu něco přednastavit, aby to tu bylo živější, ale nic neslibuji. No, já se budu pomalu loučit, zatím jsem ještě na Formspringu.

Rychlé info 75

6. listopadu 2011 v 9:54 | Markét
Zdravím. Fakt se omlouvám, že jsem tu včera nebyla a ani nedala vědět, ale jela jsem k babi a měli jsme tady trochu problémy s připojením, ale teď je to Ok a v pohodě píšu z jejího počítače. Problém je, že tady sice mám PF, ale skoro žádné brushe ani fonty, takže grafika bude, ale jednodušší. Odpoledne si asi budu dopisovat sešity, protože jsem ve čtvrtek a pátek nebyla ve škole, tak se ozvu až večer. Teď letím něco vytvořit, ať máte po denní pauze nějaké články. Zatím.

Rychlé info 74

5. listopadu 2011 v 10:26 | Markét
Hezké dopoledne všem. :) Tak tu máme víkend, konečně. Já si teda nemám co stěžovat, protože jsem byla doma ve čtvrtek i v pátek, udělala jsem si takové prodloužené volníčko. Dneska fakt nevím, co stihnu za články, protože musím dát ještě do pořádku ty popisky k novému designu. Chtěla bych udělat nějakou recenzi k filmu, ale nic si radši neplánuji nebo neslibuji, protože to může být úplně jinak. Zatím se mějte, užívejte soboty a jsem k dispozici na Formspringu.

Rychlé info 73

4. listopadu 2011 v 12:25 | Markét
Hezké odpoledne. Dnes jsem taky nebyla ve škole, dokonce jen tak z lenosti. Za necelou hodinku jedu pryč a nemám ponětí, kdy se vrátím, ale chtěla bych přidat nějaký článek. Uvidím, jak a co stihnu. Zatím se budete muset obejít beze mě, mějte se hezky a později čekejte články.

Rychlé info 72

3. listopadu 2011 v 8:16 | Markét
Dobré ráno. Stala se neobvyklá věc - máte tu ranní rychlé info! Moc si na to tedy nezvykejte, protože než se můj starý dobrý noťásek zapne a připojí, taková čtvrt hodinka to je. Dnes tedy jedu k zubařce a protože jsem vstala dřív, mám čas vám sem něco hodit. Odpoledne se objeví téma týdne, možná zase nějaká momentka, uvidíme, jakou budu mít náladu po vyměňování drátku v rovnátkách. Radši už se jdu chystat, to taky někdy chvíli trvá. x) Mějte se, odpoledne.

Rychlé info 71

2. listopadu 2011 v 21:07 | Markét
Jak si užíváte středeční večer? Já celkem fajn, vždyť zítra nejdu do školy. Ale vstávat musím i tak dříve, protože jsem objednaná na půl jedenáctou, to abych vstávala tak v osm. Takže až tohle dopíšu, padám do postele s knížkou, pak spát, protože jsem toho moc nenaspala. Nevím proč, ale moje Šelmička se kousne do ocasu, točí se dokola a potom strašně mňaučí. Neumím si to vysvětlit jinak, že si chce jen hrát, tak doufám, že je to jen takhle. V rozepsaných mám načaté téma týdne, ale protože jsem už byla unavená, nechala jsem to být, abych nenapsala nějaké blbiny. K přečtení bude zítra. Teď už dávám blogu "off" a vám dobrou noc, ozvu se zítra.
 
 

Reklama