Ostatní grafika

Buttonka Sum 41

1. ledna 2012 v 21:56 | Markét
Už je to nějaká doba, co jsem si hrála s tímhle a pro moji velkou vášeň k Sum 41 ji musím dát sem. Do menu přibyly i další, ale tuhle jsem dělala já (jo, je to vidět), tak ji chci uvést i prostřednictvím článku. Opět není nic moc, prostě obyčejná buttonka s nápisem, ale má čestné místo v menu a hned po dopsání tohoto článku tam putuje. Nechte si ji líbit. ;)

Plakát filmu Kouzelníci z Waverly

19. listopadu 2011 v 16:51 | Markét
Uf, tak se nakonec i s problémy s připojením nahrál do galerie tenhle plakát do soutěže k Daysy. Film Kouzelníci z Waverly jsem sice viděla, nijak moc mě neoslovil, ale když na mě na netu vybafla tahle fotka, musela jsem něco udělat. Moc se mi nepovedlo to bílé vytažení, ale jinak se to snad dá. Vytvořeno v PhotoFiltre Studio X.

Buttonka Love Sleeping

8. listopadu 2011 v 12:30 | Markét
Další buttonka. Nemám v plánu je dělat nějak pořád, ale baví mě to a chtěla jsem něco, co o mě něco vypoví. Co, to už vám je doufám jasné. :) Vytvořeno v PFS X.

Buttonka I am A Vampire

3. listopadu 2011 v 14:47 | Markét
Hodně jsem si oblíbila buttonky (viz. menu) a tak jsem si jednu udělala. Vím, je jednoduchá a primitvní, ale já z ní mám radost. Hned po dopsání tohoto článku si ji dám do menu, k ostatním. Klidně si ji dejte na blog taky, budu jen ráda. Vytvořeno v PhotoFiltre a Gimp 2.

Návrh na učebnici biologie

15. října 2011 v 11:49 | Markét
Tenhle návrh jsem začala včera večer, dnes dopoledne jsem ho dodělala. Zadání do mini soutěže u Daysy bylo tak zajímavé, že jsem to musela udělat a je mi jedno, jestli se do soutěže dostanu nebo ne. Zvětšíte kliknutím. Vytvořeno v PhotoFiltre.

Tapeta na plochu Sum 41

23. srpna 2011 v 19:38 | Markét
Tak jsem na přání sestřičky udělala tapetu se Sum 41. :)
 
 

Reklama