Moje oblíbená hudba

Iné Kafe - Špinavé objatie

17. dubna 2012 v 18:49 | Markét
Zřejmě o mé závislosti na Iné Kafe nevíte, tak je na čase, abych je vám trochu představila. Tahle slovenská partička hraje pro mě dokonalý rock a má opravdu písničky o něčem a někdy i k zamyšlení. (Pomiňme teď písničku Kašovité jedlá, ta je o... kašovitých jedlách...) Pokud vás tahle písnička zaujala, doporučuju si poslechnou songy Krvavá blondina, Štát, Velkou palicou (všechny díly, jsou čtyři), Vianoce, Záverečná... Je toho hodně. Věřím, že si tyhle kluky (spíš chlapy, ale není to jedno?) - Vratka, Foruse a Doda - zamilujete jako já. Hlavně mého Foruse = Peter Fora. ^^

Nigtwish - Amaranth

30. prosince 2011 v 20:07 | Markét
První písnička, kterou jsem od Nightwish slyšela a od té doby ji a další písničky nemůžu pustit z hlavy. Když jsem ji slyšela poprvé, byla jsem ještě malé štěnátko, hádám tak devět let. Se Sum 41 to byla skupina, která mě naučila poslouchat tenhle typ hudby, stala se pro mě něčím důležitým. Pamatuju si večery, kdy jsem byla vyjimečně sama doma, pouštěla si tuhle písničku děsně nahlas, skákala a tancovala po posteli, v ruce přepsaný text a zpívala. Joo, musím to někdy zopáknout.

Sum 41 - Blood In My Eyes

5. prosince 2011 v 19:38 | Markét
Poslední dobou poslouchám hlavně Sum 41, to asi proto, že mají vyjímečné texty, jejich nejnovější album Screaming Bloody Murder je prostě dokonalé a asi polovina těch textů na mě sedí, vyjímkou není ani nejlepší song Blood In My Eyes... I don´t believe in the secrets you keep, but i do wanna know, how do you sleep tonight? And I´m over you - congratulation, thank you for all the pain, cause it made it be so much more fun.

Evanescence - What You Want

15. listopadu 2011 v 19:44 | Markét
Mnou zamilovaná písnička, musím si ji zpívat pořád dokola. Evanescence má spoustu dobrých písniček, mezi ně patří i tato. Úplně mě okouzlují texty téhle kapely a to umí málokterá skupina. Remember who you really are. Do what you want!

P!nk - Fuckin' Perfect

13. listopadu 2011 v 12:45 | Markét
Tuhle písničku zbožňuji. Hlavně proto, že má v sobě kus pravdy, kus opravdového života. Jinak P!nk moc neposlouchám, znám od ní pár písniček a ještě starších. ...you are fuckin' perfect to me.

Nirvana - Smells Like Teen Spirit

3. listopadu 2011 v 19:12 | Markét
Kdo by tuhle pecku od Nirvany neznal? Strašně jsem si tu písničku oblíbila, je taková happy a strašně dobře se na ni trsá. x) Text se mi taky líbí, prostě písnička, která se nikdy, nikdy neohraje.

Nightmare Before Christmas - What´s This?

31. října 2011 v 15:59 | Markét
Jestli znáte film Ukradené Vánoce (Nightmare Before Christmas), tak vám určitě tato písnička není cizí. Já jsem si ji zamilovala, hned jak jsem tento film viděla poprvé. Poslechněte si ji, stojí to za to a třeba si ji tak oblíbíte jako já.

Avril Lavigne - Wish You Were Here

16. října 2011 v 15:20 | Markét
Tato písnička je prostě úžasná, vyjimečná, dokonalá. Ten text na mě momentálně sedí perfektně. Nikdy tě nechci nechat jít... A já si pamatuji všechny ty šílené věci, které jsi řekl, nechal jsi je běhat mou hlavou...

Sum 41 - Screaming Bloody Murder

14. října 2011 v 19:03 | Markét
Tak aspoň zase nějaké videiko mé oblíbené hudby. Tentokrát to je zaslouženě Sum 41 s písničkou Screaming Bloody Murder, je to písnička z jejich nového alba. Takovou hudbu teď hodně žeru, prostě něco tvrdšího, třeba Metallica, Evanescence, Nightwish nebo třeba i Sum 41. Poslechněte si, stojí za to. ;)

Avril Lavigne - He Wasn´t

6. října 2011 v 19:38 | Markét
Po dlouhé době zase videiko do oblíbené hudby. He Wasn´t, moje nejoblíbenější písnička od Avril. V této době mi připomíná staré časy, Av byla bláznivá, ničeho se nebála a pouštěla se těch nejšílenějších věcí. To je někdy i teď, ale staré časy jsou staré časy...

 
 

Reklama