Březen 2012

Jede se dál, milí

31. března 2012 v 16:28 | Markét |  Diary
Yeah, konečně zase na blogu! Nechci tu nějak rozpatlávat ty konce a zase začátky, takže řeknu jen: Jsem prostě zpět. K novému designu musím ještě leccos dodělat, ale snad to během dneška a zítřka stihnu. Už se těším, až napíšu pořádný článek.

A taky mám celkem o čem, včera jsem se navečer vydala do školy na Noc s Andersenem. Program, co připravila ředitelka byl fajn, nejvíc se podle mě povedla polštářová bitka a lá všichni na všechny a stezka odvahy, na kterou jste ale moc odvahy nepotřebovali. Ovšem bombastická byla noc, kdy jsme se všech učitelek zbavily a užily si malý holčičí mejdánek s pizzou, povídáním, drbáním a taky brambůrkami, čokoládou, arašídy a kofolou. Učitelky se kvůli nám dost nachodily do těch schodů, a to jen proto, aby nám po sté řekly že ,,máme kruci být ticho nebo půjdeme spát ven na mráz". Bylo to super, ale teď mě pěkně bolí záda a jsem unavená jako kotě.

Odpoledne jsem se zase konečně potkala na Facebooku s Miss Nothing a pořádně si popovídaly, takže se v mé galerii blogu objevily fotky, které se NIKDY nesmí dostat na veřejnost. Fakt jí musím poděkovat za zvednutí nálady a naladění na bezva víkend.

Myslím, že se vrátím k onlinovce a pak si možná schrupnu, protože v té škole jsem spala asi tři hodiny. Zatím se mějte fajn, čekejte ještě malé změny na vzhledu, spíše takové vylepšení a užívejte víkendu.