Listopad 2011

Tak a konec, definitivně

30. listopadu 2011 v 15:39 | Markét
V hlavě se mi honí myšlenky, jestli to mám opravdu udělat. Ano, udělám. Nadpis napovíá vše, teď se k tomu jenom rozepsat. Konec - definitvní konec tohoto blogu. Nemám teď moc lehký život, naštěstí mám mamču, o kterou se můžu opřít, i když se často nedohodneme. Ale dost, můj osobní život si jako knížku číst nemusíte. Jak už jsem psala - mám radši realitu, i když jedním okem hraji bezvadnou onlinovku, ale jinak si radši kreslím, píšu, skládám a blog mě tolik nechytá. Mohli jste si všimnout, že nějakou dobu tu nic nebylo, to už něco napovídalo. Grafice se taky nevěnuji tak často, ale dál si tvořím rozvrhy, plakátky a záložky pro vlastní potřebu. Tím už asi končím, které můj blog zajímá, mají můj kontakt a na cokoli se můžou zeptat, ráda odpovím, nebo mám taky FS, na který ještě jakýs takýs chodím. Tohle nikomu rozesílat nebudu, kdo na můj blog chodí, uvidí to a... a nic. Možná, že někdy budu mít blog, kde budu přidávat své fotky a výkresy, možná i básničky, ale na to potřebuji čas. Blogování mi totiž už nic moc nepřináší, žádnou radost, nedělám to ráda. Mějte se.

Markét

Můj deník 15

22. listopadu 2011 v 20:26 | Markét |  Diary
Dobrý večer. Fuu, to bylo učení! Doufám, že se aspoň to nekonečné učení, u kterého jsem sotva stihla Formspringovat, vyplatí, snad to na čtvrtletí půjde vidět. Teď už bude od učení chvilku pohov, ve čtvrtek jsou takové volnější předměty a v pátek máme jako každý rok Vánoční dílny.

Zítra přijdu domů asi ve dvě, udělám si věci do školy a vrhnu se na rozdělanou signaturu o zimě. Nevím, jestli ji Daysy do soutěže odešlu, abych dala prostor i ostatním. Ale každopádně ji uvidíte tady. Dále napíšu téma týdne, které je Nejoblíbenější knižní postava, na to se děsně těším.

Napsala bych něco více, ale špatně se mi píše, protože můj notebook se šel kvůli tomu připojení podívat do opravny, tak mám půjčený strejdův, kde je klávesnice, kdy nějaké písmenko jednou funguje a jednou ne, ale zítra už svůj noťásek budu mít. Plán na dalších deset minut zní jednoduše - zalézt si do postele, dokoukat na Ordinaci a spát, jsem unavená. Takže blogu dnes už odzvonilo, ale můžete nechávat nějaké otázky na Formspringu. Mějte se hezky, brou.

Otázka? Vzkaz? Formspring!


Můj deník 14

20. listopadu 2011 v 20:17 | Markét |  Diary
Hezký večer všem. ^^ Docela mě mrzí, že jsem blog zanedbávala, ale jak jste se mohli v předchozích článcích dočíst, měla jsem problémy s připojením k netu. Mám je teda pořád, to snížení rychlosti stálé trvá, ale už jsem všechno pořešila, protože můj internet nestíhal nějaké obrázky a načítání, s tím jsem musela něco udělat. Teď už se to celkem dá, tak se chci pustit do volného designu, ale to si bude muset chvíli počkat, protože prázdniny končí a zase nás vyženou do školy. Naštěstí toho učení není tolik, takže k večeru bych se tu mohla objevit, poformspringovat a třeba sem něco napsat nebo i dát.

To mi připomíná, že jak jsem vám popsala v tomto článku, celý týden jsem si zapisovala témata, která mě zaujala a následovně jsem si to měla promyslet a na některé napsat článek. Tak jsem taky udělala, ale jen do první části. Témata mám jen dvě, takže to tak půjde ještě ten příští týden, na začátku víkendu dám vědět, co jsem dál vymyslela. Fakt moc se na to těším, no nechte se překvapit.

Školu mám zítra do tří, což pro mě znamená nekončící utrpení, ale snad to nějak přežiju, pak mě čeká, jak jsem psala výše, čeká mě nějaké to učení, ale snad toho nebude tolik, abych se vám nemohla ozvat. Teď budu chvíli na Formspringu, kde se mě můžete na cokoli ptát, pak už si jen zalezu do postele s knížkou, dál spát. Mějte se hezky, přetrpte školu a snad se tu uvidíme.

Oddělovače 02

20. listopadu 2011 v 18:31 | Markét |  Oddělovače
Když mi nefungoval net, udělala jsem tyhle oddělovače, dávám vám je sem. Jsou takové jednoduché, mám rozdělané o něco lepší. Vytvořeno v PhotoFiltre Studio X. Klidně použijte, ale ukládejte pod názvem By my-beloved-myself.blog.cz, nejlépe napište zdroj.Rozhovor s Deiny

20. listopadu 2011 v 13:21 | Markét |  Rozhovory s blogery
Po nějaké (chápejte dlouhé) době jste se dočkali dalšího rozhovoru, dnes s Deiny. Dělaly jsme ho 19.11. 11. Jen abych zaplašila ty mylné a plané pomluvy a informace na Formspringu - rozhovor s Deiny jsem udělala pro to, že má nově založený blog a někteří, kdo tam chodí, si to rádi přečtou, nic víc, nic míň. Pokud to vyjde, příště bude rozhovor s velice nadanou dívkou, jejíž největší zbraní je tužka. ;)

Plakát filmu Kouzelníci z Waverly

19. listopadu 2011 v 16:51 | Markét |  Ostatní grafika
Uf, tak se nakonec i s problémy s připojením nahrál do galerie tenhle plakát do soutěže k Daysy. Film Kouzelníci z Waverly jsem sice viděla, nijak moc mě neoslovil, ale když na mě na netu vybafla tahle fotka, musela jsem něco udělat. Moc se mi nepovedlo to bílé vytažení, ale jinak se to snad dá. Vytvořeno v PhotoFiltre Studio X.


Štítek Motýl

19. listopadu 2011 v 15:15 | Markét |  Štítky na sešity
Tak jsem nakonec do galerie dostala tenhle jednoduchý štítek s motýlkem, jsem s ním celkem spokojená. Budu se snažit nahrát i plakát, co jsem dělala k Daysy, uvidíme. Vytvořeno v PhotoFiltre Studio X.


Rychlé info 85

19. listopadu 2011 v 13:31 | Markét |  Rychlé info
Hezké odpoledne. Něco bych včera přidala, ale nejdřív mi noťas obsadila ségra, protože svůj si nechala na intru a potom mě zradila wifi od T-mobilu. Nechtělo mě to pustit na internet a nakonec to napsalo, že mi to snižuje (i když si přesně nepamatuji číslo, bylo to pěkně dost!) rychlost. Takže se jaksi nemůžu domluvit s nahráváním grafiky do galerie, což je docela problém. Zkusím to sem nějak dostat, ale nic neslibuji. V pondělí se na to půjdu zeptat, tak držte palce, ať je ten net jako dřív. ;) Můžete se mě ale na cokoli ptát na Formspringu, ten mi naštěstí jede, i když šíleně pomalu.

Nová rubrika Návody

17. listopadu 2011 v 18:23 | Markét |  O blogu
Anketa rozhodla - bude tu nová rubrika a to, jak nadpis říká, návody. Nerozhodla to jen akneta, trochu jsem nad tím popřemýšlela a tuhle rubriku budu vést moc ráda. Také jsem přemýšlela, jaké návody přesně bych psala - jestli návody na blog, grafiku a podobně. Proto se ptám vás - jaké návody chcete? Konkrétněji na co? Samozřejmě budu dělat i nějaké návody podle sebe, ale bylo by zbytečné dělat návody, které nepotřebujete. Proto nápady na návody pište do komentářů sem, později k jakémukoli článku, ale nejlépe na Formspring.

Jmenovka Amy Lee

17. listopadu 2011 v 14:30 | Markét |  Jmenovky
Jmenovky mě tak baví. ^^ S Amy tu byla, hádám, jen záložka, tak jsem udělala něco dalšího. Vytvořeno v PhotoFiltre Studio X a Gimp 2.

Rychlé info 84

17. listopadu 2011 v 11:31 | Markét |  Rychlé info
Hezké čtvrteční dopoledne. Je to opravdu nezvyk být v tento den doma, proto mám dnes sobotu. ˇ-ˇ Po nějaké době bych se zase chtěla pustit do grafiky a do psaní, no, nechte se překvapit, co tu nakonec bude. Právě se dívám na seriál a jím dušenou mrkev, mňám. Teď se loučím, dojím ten oběd a půjdu něco vytvořit. Celou dobu budu na Formspringu, tak mě tam můžete zastihnout a třeba se na něco zeptat.

Evanescence - What You Want

15. listopadu 2011 v 19:44 | Markét |  Moje oblíbená hudba
Mnou zamilovaná písnička, musím si ji zpívat pořád dokola. Evanescence má spoustu dobrých písniček, mezi ně patří i tato. Úplně mě okouzlují texty téhle kapely a to umí málokterá skupina. Remember who you really are. Do what you want!


PNG placka Kristen Stewart

14. listopadu 2011 v 16:10 | Markét |  PNGs
Kristen mám ráda, je to dobrá herečka, má úžasné fotky. Tak se stala dalším předmětem do PNG placky. Vytvořeno v PhotoFiltre X.

Hodnocení signatury od Daysy

14. listopadu 2011 v 15:05 | Markét |  Pro mě
Zase jsem po nějakém čase poslala grafický výtvor k Daysy na zhodnocení, zase to byla signatura. Jestli taky chcete mít od Days zhodnocenou grafiku, zde se vše dozvíte.


No, já nevím, tohle je trošku vedle. Velkou chyba jsou špatné barvy. Přece nejde dát duhová barevná k něčemu se zimní tématikou. To barevné je tam spíš rušivé. Moc by se mi to líbilo, kdyby to, co je duhové bylo třeba v přechodu bílé a modré nebo podobně. Pokud by jsi to udělala takhle, bylo by to super a ani by nebylo co hodnotit. Takhle tu mám pro tebe upozornění na tuhle jednu chybu - ladění barev, příště na to pozor. ;)

Rychlé info 83

13. listopadu 2011 v 20:11 | Markét |  Rychlé info
Dobrý večer. Dávám jen vážně rychlou zprávu, že pro dnešek s blogem končím a jdu do postele s knížkou. Jsem jaksi unavená, takže uvidíme, jak daleko se se čtením vůbec dostanu. Zítra tady pravděpodobně vůbec nebudu, protože mám hromadu učení, takže máte dva přednastavené články. Budu se tedy snažit aspoň večer napsat, ale nic nemůžu slíbit. Brou noc.