Projekt Naši miláčci

4. října 2011 v 20:16 | Markét |  Projekt Naši miláčci

Rozhodla jsem se pro jednoduchý projekt s názvem Naši miláčci. V tomto projektu půjde hlavně o naše zvířátka a trochu toho fotografického umění. Projekt zveřejňuji v tento den ze zvláštního důvodu. Důvod i info o projektu se dozvíte pod celým článkem.


O co jde? Duchem tohoto projektu budou naše zvířátka. Pes, kočka, kůň, želva... To všechno jsou naši miláčci. Do toho projektu se můžete zapojit tak, že vyfotíte své zvířátko nebo sebe a své zvířátko (pochopte, že jde hlavně o ty zvířata, takže fotky, kde jste jen vy nebo zvíře zvytečně zakrýváte neberu) vyfotíte a pošlete mi to, informace o posílání níže.

Jaký je cíl tohoto projektu? Myslím, že tento projekt nemá nějaký moc důležitý cíl, je to hlavně pro ukázaní svých miláčků ostatním lidem, prostě pro radost. Ale když už mám nějaký cíl určit, tak je to ukazát, že někteří lidé své zvířata nadevše milují a udělali by pro ně cokoli. :)

Proč ho zveřejňuji právě dnes? Pro zveřejnění toho projektu jsem si vybrala právě dnešek, 4. října. Dnes je totiž mezinárodní den zvířat, tak se mi to krásně povedlo.

Jak se můžu zapojit? Zapojit se je jednoduché: vyfoťte své zvířátko (a zkuste zapojit fantazii - může to být legrační momentka, nebo hezká a originální fotka, takže nezapoměňte, že ve fantazii se meze nekladou!) a třeba i s nějakým komentářem mi to pošlete. Držte se bodů uvedených níže.

Na mail my-beloved-myself@seznam.cz napište:
- vaše jméno / přezdívku
- váš blog (mít blog není povinné)
- jméno zvířátka
- plemeno zvířátka
- proč jste se do tohoto projektu zapojili

Do přílohy vložíte fotku. Pokud chcete poslat fotek více, musíte je spojit do jedné! Do předmětu napíšete PROJEKT NAŠI MILÁČCI. Budu ráda za každou fotku, tak posílejte. ;) Kdyby byly nějaké nejasnosti, mrkněte na kontakt a napište. Formspring mi ale nefunguje!

A nakonec - kdy bude projekt ukončen? Fotky můžete posílat až do 17.12. 11 ve 14 hodin, potom bude projekt ukončen. Všechny fotky i s malým překvapením pro zúčastněné budou zveřejněny 24.12. 11 jako symbol toho, že naše zvířátka jsou pro nás největší dárečci. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Energy McKee | Web | 4. října 2011 v 20:30 | Reagovat

Jasně Jasně Bude :D
Hned teď...
Sejdem se u Daysy na Chatu? Ok?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama