Škola přece jen k něčemu je

18. září 2011 v 19:00 | Markét |  Moje články
I dnes se vrhnu do psaní nějakého článku. Tento článek bych chtěla věnovat škole. Asi to zní divně, ale škola je hodně důležitá a tak bych k tomu chtěla něco napsat. Pokud tě to zajímá, koukni pod celý článek.


Do školy nechodíme jen tak, aby jsme se tam poflakovali, váleli se na lavicích a bavili se v hodinách s kamarády. (Přiznávám se - já tohle všechno občas dělám...) Nevěřím, že to říkám zrovna já, ale škola přece jen k něčemu je. Od nějaké osmé třídy na základce pro nás budou známky opravdu důležité a budou nás doprovázet na střední. Pokud mezi nimi budou trojky, pro některé nedej Bože čtyřky, moc daleko to nedotáhneme. Ale s jedničkami, případně jedna dvě dvojky to bude mnohem snažší.

K tomu bych chtěla něco poznamenat. Učit by jsme se měli pro sebe a ne proto, že nám mamka zakázala televizi a dokud si neopravíme známky, nebude přístup k počítači. Tomu, kdo nemá naprosto vymytý mozek z Facebooku a xTeenu by to mělo dojít. Vždyť za našimi výsledky stojí celá naše budocnost!

A tímto článkem bych chtěla motivovat lidi, kteří si říkají "Nějak bylo, nějak bude.". Učte se, jednou se vám to vyplatí! Zajímalo by mě, jakou práci a pozici budou mít moji spolužáci, kteří mají na vysvědčení trojky, někdy i čtyřky a vůbec nic s tím nedělají. Doufám, že tímto článkem někoho donutím, zamyslet se nad tím, že škola není jen obyčejná mučírna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama